KURUMSAL

bizkimiz

Hikayemiz

2000 Yılında Erbaa'da ahşap sektöründe kereste üretimi ile başlayan yolculuk, ilerleyen senelerde ahşap palet üretimi ile faaliyetlerine devam etmiştir.Bilinçli ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz. Kaliteli üretim için makinanız kadar, üretim paletinizde kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Öz Evyap Palet olarak, saygınlaşan yapımızla birlikte, teknolojinin en son imkanlarını kullanarak palet imalatı ve satışında tercih edilen kuruluş olmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Yüksek kalite standartlarında en iyi hizmeti sunmak. Dinamik çalışma temposuyla verimliliği arttırmak. Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp kaliteden taviz vermeden en hızlı şekilde cevap vermek. Yeniliğe açık, objektif ve sonuç odaklı yaklaşımlarla kurumumuzun gelişimini devamlı hale getirmek

Vizyonumuz

Teknoloji konusundaki gelişme ve büyümemizi geleğece de taşımak. ürüstlük ve güven ilkelerimizden taviz vermeden, güvenilir firma olma izlenimimizin devamlılığını sağlamak. ürkiye’de saygınlık taşıyan firmalar arasından sıyrılıp, çalışma prensibimiz ve müşteri portföyümüzle öne geçip ulusal ve uluslararası düzeyde tercih edilen bir kurum olmak.